קניית זהב

מכירת זהב
מתכות יקרות

הידעתם שבתיבת התכשיטים הישנה של אימא או סבתא מסתתר לו אוצר שיכול להיות שווה מאות ואלפי שקלים? אם יש ברשותכם תכשיטי זהב ישנים או מוצרי זהב אחרים, שקיבלתם בירושה, שקיבלתם במתנה או שקניתם בעצמכם, כדאי שתדעו שהתכשיטים הללו יכולים להיות שווים הרבה מאוד כסף.

חברת גולדקס מתכות בע"מ
 מתמחה בקניית זהב ומתכות יקרות אחרות, ותשמח להעריך גם את שווי תכשיטי ומוצרי הזהב שלכם, ולהעניק לכם את התמורה המשתלמת ביותר עבורם.

קניית זהב זו המומחיות שלנו


חברת גולדקס מתכות בע"מ גאה לעמוד בחוד החנית של תחום קניית הזהב ומכירת הזהב בישראל. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 27 שנות ניסיון בתחום קניית הזהב בישראל וברחבי העולם, ומזמינה גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותיה המרוצים.

עם חברת גולדקס מתכות בע"מ תוכלו לקבל בתמורה לתכשיטים הישנים ולמוצרי הזהב שברשותכם, שממילא אינכם משתמשים בהם, כסף מזומן. אנו קונים זהב מלקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, לרבות ירושות, עיזבונות ופירוקים.

גולדקס מתכות בע"מ – שירות ששווה זהב


עם חברת גולדקס מתכות בע"מתוכלו ליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

  • ניסיון -הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום קניית הזהב יש ביכולתנו לספק הערכות שווי מקצועיות ומהימנות, המבטיחות שתקבלו את התמורה הכספית המלאה עבור הזהב שלכם.
     
  • אמינות – חברתנו מפעילה חד עסקאות ממוחשב, המסונכרן עם בורסות הזהב העולמיות, כדי להתעדכן באופן שוטף במדד הזהב ולספק ללקוחותינו את התמורה הכספית המדויקת ביותר.
     
  •  מקצועיות – עם צוות חברת גולדקס מתכות בע"מנמנים אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום קניית הזהב, המחויבים להעניק לכל לקוח ייעוץ מקצועי ושירות אדיב ודיסקרטי.


אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. אם גם לכם יש תכשיטים ומוצרי זהב, צרו עמנו קשר, גלו כמה הם שווים ותוכלו להרוויח לא מעט כסף. למידע נוסף – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולענות על כל שאלה.

קניה, קנית, קניית, רכישה

דילוג לתוכן