אודות

מסחר במתכות – עיבוד מתכות

גולדקס מתכות בע"מ היא החברה המובילה בישראל למסחר במתכות יקרות. גולדקס היא יצרנית של מוצרים מעובדים למחצה עבור תעשיית התכשיטים . כמו כן עבור תעשיית כלי כסף, תעשיית האלקטרוניקה ותעשיית השיניים. לחברה שנוסדה ב- 1985 על ידי דוד טייבר מוניטין עולמי בהיקף תחומי הפעילות שלה, במגוון השירותים שהיא מציעה ללקוחותיה ואיכותם הגבוהה. לחברה חדר עסקאות ממוחשב הקשור ישירות לבורסות העולמיות לזהב ולכסף.
גולדקס מתכות בע"מ היא חברת בת של שזיף השקעות בע"מ בבעלותו של דוד טייבר. בעל ניסיון רב בתחום המתכות היקרות ונשיא איגוד תעשייני התכשיטים בארץ. החברה שהתחילה את דרכה כחברה מסחרית , התפתחה ורכשה נכסי ייצור כולל מפעל לעיבוד מתכות. ובכך הפכה לספק של תעשיית התכשיטים ותעשיות נוספות. מקום מושבה של החברה בתל אביב .

תחומי העיסוק

ייבוא ומסחר במתכות יקרות – גולדקס עוסקת ביבוא מתכות יקרות כגון : זהב,כסף ומתכות ממשפחת הפלטינה (PGM ) לתעשיות השונות . בנוסף עוסקת החברה בפעילות מסחרית בתחום חומרי הגלם, באמצעות חדר עסקאות ממוחשב הקשור לבורסות בעולמיות לזהב וכסף, מבצעת החברה עסקאות בזהב בין מדינות שונות , מנהלת תוכניות רחבות היקף לחכירה וקונסיגנציה ומעניקה ללקוחותיה מגוון מכשירי גידור ( hedging ) כגון אופציות וקניות ומכירות עתידיות.

מפעל לעיבוד מתכת

המפעל של גולדקס מתכות הוקם בשנת 1995 והוא עוסק בכל תהליכי עיבוד המתכות היקרות למוצרים חצי מוגמרים . המוצרים כוללים חוטי זהב וכסף במגוון של צורות ,צינורות ,פחים, סרטים, חומרי הלחמה , דסקיות, סגסוגות וגרגרי יציקה המשמשים לתעשיית התכשיטים. כמו כן מספק המפעל לתעשיות נוספות, עם הזמן פיתחה גולדקס סגסוגות ושיטת ייצור מיוחדות המבטיחות מבנה גרעיני מעולה המעניק למתכות ברק ופני שטח מעולים . בנוסף מספק המפעל שרותי זיקוק למתכות יקרות.
יתרונותיו של המפעל הם בזמן תגובה מהיר ובהיקף כמויות הסחורה שביכולתו לספק .המפעל עומד לרשות לקוחותיו בכל עת על בסיס תוכניות הזמנה פרטניות (make and hold ) כמעט כל עסקה מבוצעת תוך יום יומיים מקבלת ההזמנה.

איכות ושירות

חברת גולדקס היא חברה בעלת סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות. החברה מקפידה באופן עקבי על התאמה מוחלטת בין תכולת המוצר לבין מה שמוצהר עליו כמו גם עמידה במועדי אספקה. הענות לצרכיו הייחודים המשתנים של הלקוח עומדת בראש מעיניה של החברה .

דילוג לתוכן